• Pożegnanie klas ósmych.

• Wzruszenia, łzy, podziękowania i wiele pięknych słów - takie było zakończenie roku szkolnego klas ósmych. Nie zabrakło poloneza oraz zabawnych scenek z życia szkoły.

• W OKRESIE WAKACJI BOISKA SZKOLNE I PLAC ZABAW BĘDĄ CZYNNE

• W OKRESIE WAKACJI BOISKA SZKOLNE I PLAC ZABAW BĘDĄ CZYNNE:

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK: 9.00 – 15.00    SOBOTA – NIEDZIELA: 12.00 – 18.00

W okresie wakacji sekretariat szkoły jest czynny w godzinach od 8.00 do 12.00

• Klasy piąte w Krakowie

• Nowa galeria Klasy piąte w Krakowie została dodana do albumu fotograficznego

8 czerwca klasy 5a i 5b zwiedzały Kraków. Dzień rozpoczęli skocznie, bawiąc się w parku trampolin. Następnie poznali ciekawostki z historii królewskiego miasta Krakowa, biorąc udział w aktywnym zwiedzaniu. Dzień pełen wrażeń zakończyli jako widzowie spektaklu "Pan Twardowski" w Teatrze Współczesnym, po którym uczniowie mogli wcielić się w rolę reżysera teatralnego.

• Z podwórka na stadion

•            W dniach 11.06.2022 – 14.06.2022 uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Zakopanem –

KS Zakopane 2010,  wzięli udział  w ogólnopolskich rozgrywkach finałowych o Puchar Tymbarku

„Z podwórka na stadion”  na  Stadionie Narodowym  w Warszawie.

W swojej grupie U-12  drużyna zajęła 3 miejsce  i zgromadziła tyle samo punktów co Gdańsk (Lechia) i Rzeszów (Stal).

Drużyna uplasowała się na 16 miejscu w Polsce.

W rozgrywkach na poziomie wojewódzkim chłopcy zdobyli 1 miejsce.

Bardzo serdecznie gratulujemy naszym piłkarzom:

- Łukasz Bachleda Duch

- Przemysław Herman

- Adrian Kuźma

- Jakub Łukaszczyk

- Jakub Mężyk

- Adam Sokołowski

- Karol Szczygieł

- Tymoteusz Tywoniuk

- Szymon Wójcik

- Alan Ziółkowski

i ich trenerom   Adam Gubała,  Janusz Wiercioch

Jesteśmy z nich ogromnie dumni.

Życzymy dalszych sukcesów.

• Dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

• Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie.

Dzień 16 czerwca 2022 tj. (czwartek) - Boże Ciało jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno - wychowawczych.

17 czerwca (piątek) zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2021/2022 jest dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno- wychowawczych.W tym dniu nie ma możliwości korzystania ze stołówki szkolnej. Prosimy o zadeklarowanie potrzeby opieki w świetlicy szkolnej do wychowawców klas.

Od dnia 18 czerwca do 16 października w soboty oraz w niedziele w godzinach od 12.00 do 18.00 dzieci pod opieką osoby dorosłej będą mogły korzystać z placu zabaw przy szkole oraz boisk szkolnych. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie się do pracownika szkoły oraz przestrzeganie regulaminów bezpieczeństwa.

Z poważaniem Monika Karpiel - dyrektor szkoły.

• Wycieczka do Rabki,

• Zerówka wraz z klasą pierwszą wybrały się do Rabki. Klasy uczestniczyły w pięknym spektaklu pt."Piękna i Bestia" w teatrze Lalek Rabcio oraz zwiedzały Skansen Taboru kolejowego w Chabówce.