• O SZKOLE
  • Stołówka szkolna
  • JADŁOSPIS
          • Obiady

• W roku 2023 koszt obiadu wynosi 10 złotych.

Obiady będą wydawane uczniom tylko po dokonaniu wpłaty. Jeśli wpłata będzie w danym dniu i nie przejdzie na konto szkoły, dziecko otrzyma obiad w dniu wpływu środków na konto szkoły, tj. dnia następnego.

Szanowni Państwo, obiady są zamawiane do godz. 9.00., w związku z tym nie ma możliwości zmiany zapotrzebowania w tym dniu w późniejszych godzinach. Jeśli środki wpłyną po 9.00, dziecko otrzyma obiad dopiero w dniu następnym.

Prosimy o przypomnienie dzieciom o kulturze  zachowania się w stołówce, zgodnie z regulaminem.

Nr kontaktowy dot. obiadów:  18 20 20 826

Nr konta: 72124047481111000048691158